RAZ, DWA I TRZY! ZDROWO I SMACZNIE!

Jestem maniaczką.. Uwielbiam przeróżne, przydatne gadżety, które pomagają mi zaoszczędzić czas -szczególnie z rana, kiedy jest go najmniej. A, że przy okazji mogę stworzyć coś dobrego i zdrowego? 
Przedstawiam wam formę blendera do koktajli. Co w nim takiego fenomenalnego? A właśnie to, że ma w sobie gotowe dwa pojemniki. Co to oznacza? 
RAZ - jeden pojemnik = mniej zmywania, 
DWA - przygotowanie koktajlu trwa kilka sekund. 
TRZY - nakładam nakrętkę i oto mam a'la bidon. Chwytam w dłoń i wychodzę:)
____________
Jak szybko i łatwo zyskałam truskawkowy koktajl bez zbędnych czynności. Swój blender zdobyłam w Tesco za 59zł. 300W mocy - bez szaleństw, ale w tym przypadku jest wystarczająca. 
Jak sądzicie sprawdziłby się w waszym domu?


CONVERSATION

14 komentarze:

 1. Zdecydowanie by się sprawdził, bo uwielbiam wszelkiego rodzaju koktajle - aż mi narobiłaś smaka! :) Pozdrawiam, Polinska ✿

  OdpowiedzUsuń
 2. Z jednej strony - tak. Lubię wymyślne drugie śniadania, które zabieram na zajęcia. Ale z drugiej - mamy już dwa blendery, duuuży i mały, więc trzeci chyba byłby zbędny. Zawsze można przelać koktajl do bidonu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam podobny ale nie używam ;pp

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świetny! I jaki praktyczny. Uwielbiam robić latem koktajle owocowe. Sprawdziłby się u mnie idealnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham truskawki i tego typu mixy! :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie maleństwo raczej nie ma u mnie racji bytu..

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam takie kolorowe gadżety! :) Koktajle o tej porze roku to jest to!

  OdpowiedzUsuń
 8. Super gadżet :). Bardzo fajny wygląd bloga!

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam blendery, ale u mnie w domu nie za bardzo mam co blendować :D muszę wybrać się na jakieś zakupy po składniki!

  OdpowiedzUsuń
 10. Od dawna chcę mieć blender, jednak wszędzie widzę jakieś drogie, a Twój nie dość, że świetny to jeszcze cena dobra :) Świetny gadżet, oj przydałby się w moim domu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja nie mam nawet zwykłego, prostego blendera, a co dopiero takie cudo, haha. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Super sprawa! Odkąd założyłam własną firmę, nie mam czasu na jedzenie śniadań. Taki blender bardzo by mi się przydał. Mówisz, że kosztował tylko 59 zł? Muszę przejechać się do tesco! W ostatnim czasie w moim życiu wydarzyło się sporo zmian, m.in. wykupienie spółki... Korzystałam z ich porad i nie żałuję - to był naprawdę dobry krok. Jednak czasem brakuje wolnego czasu ;)

  OdpowiedzUsuń