KONTAKT

POLA - 24.07.1995 (22lata)
Studentka studiów drugiego stopnia na kierunku Zarządzanie. Uzyskałam licencjat z kierunku Finanse i rachunkowość oraz kontynuuje naukę na trzecim roku Logistyki inżynierskiej we Wrocławiu. Choć kierunki studiów są stricte ścisłe, to mimo to mam duszę artystyczną.
Szukam inspiracji. Swojej życiowej zajawki. Śpiewam, jak i gram na skrzypcach i keyboardzie. Jednak instrumenty nigdy mnie nie pochłaniały- nie czułam tego. Występ przed publicznością? Owszem. Śpiew pozwala mi na 'przelanie' swoich emocji na osoby, które mnie słuchają. Zdecydowanie to lubię - ale traktuję tylko i wyłącznie, jako hobby.
  I co dalej? Chwytałam się wielu innych rzeczy związanych z nowinkami technologicznymi, wizażem, kulinariami i w tym momencie zatrzymałam się na blogowaniu, stylizowaniu, fotografii. W tym jednym słowie 'blog' znajduje się wiele aspektów, wobec tego mam nadzieję, że przy czymś zatrzymam się na dłuższą chwilę:)
  A poza tym? Szalona, otwarta, sympatyczna osóbka. Uwielbiam poznawać nowe twarze. Ludzi, którzy  potrafią dać mi kopa, dzięki czemu pojawiają się nowe ambicje, ale także i umiejętności.

kontakt: pola.milicz@gmail.com

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Są dopiero cztery posty bo wczoraj zaczęłam: http://www.zpasjadokoni.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Hello Pola
    Fantastic blog, photography and look! Your latest post in the woods is why I am reaching out to you for a collaboration project. Please contact me at dhphotography-marketing@mail.com please
    Don H.

    OdpowiedzUsuń