Nowy kod = nowe wnętrze

Dwadzieścia lat - to nie przelewki? hmm... czas odrobinę spoważnieć? A może wystarczy zmienić, co nie co swoje otoczenie? Remontujemy wnętrza - czyli to co tygryski lubią najbardziej!
Czerwień mnie zmęczyła. Zdecydowanie. Jeden z pomysłów ukochanego tatusia - 'rzuć czerwień Pompei na ścianę'. (Wówczas nie zamieszkiwałam owego pokoju). Wywabić kolor? Sporo roboty, więc odpuściłam.
Po 5 latach oficjalnie - czas na zmiany. Kolor już dobrany; 'kwiat wiśni' w tym przypadku nie ma za wiele wspólnego z czerwienią, a teraz zatrzymałam się na przeglądaniu inspirujących stron, między innymi http://wnetrza-ze-smakiem.pl.
Dzisiaj pokażę wam wstępny plan, a od jutra wałki w dłoń! Jeżeli macie jakąś fajną stronę w zanadrzu to koniecznie piszcie w komentarzu!:) Jakiś pomysł na wnętrze też mile widziany!:)


Krwiste ściany zastąpi beż. Dla przełamania jasnych ścian głównym akcentem będzie granatowa kanapa oraz krzesełko do toaletki (której de facto do tej pory nie miałam). Zamiast dużego drewnianego stołu pojawi się mały metalowy stoliczek z szybą, a na podłogę trafi okrągły dywanik. Cenię sobie przestrzeń dlatego znikają kwiaty, fotele oraz biurko. Co do reszty wyjdzie w praniu... chyba, że macie jakąś sugestię? Mile widziana:)

CONVERSATION

12 komentarze:

 1. tak po mojemu :D jasno i przestzennie :D super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na zdjęcia po remoncie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa efektu :) Połączenie kolorów, na które się zdecydowałaś - bardzo w moim stylu ;) Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beż to dobry wybór :o) czekam na efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo bedzie fajnie, czekam na rezultat. :)

  clemeent.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa efektu końcowego!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, czekam na efekty końcowe. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super! Czekam na zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem ciekawa efektu, a może w moim wnętrzu podkradnę pomysł :)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy13/12/16

  Jestem ciekawy jaki był efekt po Twoich pracach. Ja obecnie poszukuję mieszkania we wrocławiu na wynajem ( mieszkam tu od 3 lat) i na pewno będę, z racji mojej wybredności, chciał dodać do niego więcej siebie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć!

  Ja również zaplanowałem jeszcze w zeszłym roku remont mieszkania, konkretnie podłóg. Aktualnie zaczynam prace... A zainteresowałem się podłogami podłogi faus. Zajrzyj, może Tobie też się spodobają.

  OdpowiedzUsuń